Opowiadanie erotyczne – ciotka dziewczyny robi mi loda.

Cześć!

Pewnego dnia będąc na obiedzie rodzinnym u mojej dziewczyny wydarzyło się coś niezwykle pojebanego. Jestem z moją dziewczyną już jakieś 3 lata, obecnie uczymy się zaocznie i powoli snujemy naszą przyszłość. Jak wiadomo w kontaktach rodzinnych chodzi się na obiady, problem z tym, że jej ciotka która nota bene mieszka z jej rodzicami, ma jakąś dziwną chcicę na mnie. Niestety, doszło do incydentu, przez który teraz dziwnie się czuję i  nie wiem czy wyjawić prawdę. 

Pewnego dnia kiedy byliśmy u jej rodziców (plus nocowanie) pofolgowaliśmy trochę wszyscy z winem, rodzice poszli spać a ze względu na to, że moja ma słabą głowę do wina do zaniosłem ją do łóżka. Siedziałem sobie jeszcze na telefonie, po chwili poczułem spore parcie na pęcherz (ostatecznie też trochę wypiłem, ale jestem trochę odporny na szybkie upicie) ogólnie miałem lekką i przyjemną fazę.

Wszedłem do toalety, zsunąłem bokserki i zacząłem sikać, zamknąłem oczy w skupieniu. Co się odwaliło, czuję że ktoś mnie trzyma za kutasa i pomaga „strzepać”. Myślałem, że to moja dziewczyna ale po palcach i biżuterii poznałem, że to jej ciotka. Szepnęła bym milczał – byłem po alkoholu więc obojętność większa. Odwróciła mnie, popchnęła mnie tak, że siadłem na klopie. Wzięła mojego kutasa w usta, jej włosy łaskotały mnie po udach, czuć było, że od alkoholu zachowywała się strasznie „łapczywie”. Momentami wpychała go do gardła tak głęboko, że się krztusiła. Było mi dobrze, złapałem ją za włosy aby kontrolować jej ruchy. Podobało jej się, momentami potrafiła wsadzić całego kutasa w usta i jednocześnie wystawić język by objąć nimi jaja… coś niesamowitego.

Wstała, odwróciła się i mnie dosiadła. Mimo wieku była nadal ciasna z lekkim zarostem na wzgórku łonowym. Bałem się, że zarwiemy kibel, ale fachowa robota teścia zrobiła swoje. Byłem bliski szczytowania, zeszła ze mnie i waląc go dłonią rozprowadziła cały wytrysk na piersi, teraz dopiero byłem bez sił. Jeszcze patrzyłem jak  bierze prysznic – wyszła w szlafroku. Moja kolej na szybkie mycie, wróciłem do łóżka i położyłem się obok mojej dziewczyny w pozycji na łyżeczkę – nie śpi, chce uprawiać sex… Ostatecznie udało mi się uzyskać ponowne wzwód, ale musiałem symulować orgazm, gdyż nie miałem siły by w naturalny sposób dojść, zasnęliśmy.